vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Pojutrze Dzień Babci

Projekty

Firma realizuje projekt pt. „Usługi rozwojowe szansą na rozwój firmy VivaLaVita Sp. z o.o.” dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i produktywności firmy, zarówno na poziomie strategicznym jak i operacyjnym.

Wkład Funduszy Europejskich - dofinansowanie projektu z UE: 19 890,00 PLN

bon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma realizuje projekt pt. „Zakup usługi proinnwacyjnej związanej z planowanym wprowadzeniem usprawnień w sposobie świadczenia usługi dietetycznej firmy Vivalavita Sp. z o.o.” dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu udoskonalenie usługi dietetycznej świadczonej online za pośrednictwem portalu vivalavita.pl w zakresie jej funkcjonalności oraz modyfikacji algorytmu tworzenia diety.

Wartość projektu: 61 254,00 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 44 820,00 PLN

bon

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt Vivalavita.pl

Celem projektu jest  stworzenie interaktywnego portalu dietetycznego, opartego na algorytmach - sztucznej inteligencji dopasowującej indywidualnie dietę. To główne serce systemu opracowane pod kątem dokładnego opisania wszelkich zachowań w procesie diet. Wysoce wyspecjalizowane i innowacyjne oprogramowanie ma w założeniu przynieść korzyści poprzez wyjątkowe zadowolenie klientów z precyzyjnie, inteligentnie dopasowanej diety.

Dotychczas osoby chcące dbać o swoje zdrowie i poszukujące odpowiedniej diety mogły to zrobić na dwa sposoby: udać się do specjalisty dietetyka lub poszukać samemu w gąszczu informacji diety najbardziej adekwatnej do swoich potrzeb. Docelowa usługa jest alternatywnym, bardziej dogodnym i tańszym rozwiązaniem. Innowacyjne podejście do procesu diety polega na dostarczeniu odbiorcy indywidualnie przygotowanej diety wyznaczonej  poprzez algorytmy uwzględniające parametry żywieniowe przetworzone przez mechanizmy sztucznej inteligencji. Będzie to usługa przygotowana automatycznie, prosto i szybko, bez wychodzenia z domu, na podstawie indywidualnych potrzeb.

Serwis Vivalavita.pl pozwoli zaspokoić potrzeby osób dbających o zdrowy tryb życia i szukających optymalnej diety dla siebie w znacznie lepszym stopniu niż tradycyjne rozwiązania. Nie będzie już potrzeby przeglądania całej dostępnej oferty na rynku i analizowania jej pod kątem własnych potrzeb. Zrobi to stworzona i udostępniona usługa. Użytkownik będzie musiał tylko opisać własne potrzeby, przyzwyczajenia, warunki zdrowotne, tryb życia itp., a system zaplanuje dla niego indywidualnie dopasowaną dietę z możliwością interaktywnej modyfikacji na żądanie i uwzględnieniem indywidualnych potrzeb żywieniowych.

Życzymy miłego użytkowania!
      Zespół VivaLaVita

Firma Vivalavita Sp. z o.o. uzyskała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na realizację projektu:
„Stworzenie internetowego serwisu automatycznie układajacego indywidualna interaktywna diete Vivalavita.pl”
w ramach Działania 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013.

EU wizualizacja

 

 

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB