vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Pojutrze Początek Astronomicznej Jesieni
Data publikacji: 2013-06-19     
Autor: Dietetyk VivaLaVita.pl Katarzyna Fizia
Ocena: 5

"Sukces w rozmiarze XXL" Małgorzata Szcześniak - Konkurs - wygraj książkę!

Sukces w rozmiarze XXL

Małgorzata Szcześniak


Czy gruba kobieta może być ładna? – zapytałam panią psycholog Katarzynę Miller. Pani Kasia, po chwili namysłu, odpowiedziała: „Cóż… Grube bywają prześliczne. Chude bywają prześliczne. Średnie bywają prześliczne. Malutkie bywają prześliczne. Ogromne bywają prześliczne… Oraz bywają kobiety, które nam się nie podobają. Nawet jeżeli są szczupłe i zadbane, prawda? Są ludzie młodzi, którzy są starzy duchem. Są ludzie piękni niezadowoleni ze wszystkiego. I są tacy, za których z wyglądu nikt pięciu złotych by nie dał, a po dwóch tygodniach znajomości uwielbiamy ich”. – Hm… Pomyślałam sobie. Coś w tym jest. Przecież ja czułam się gruba, gdy ważyłam osiemdziesiąt, ale też sześćdziesiąt czy pięćdziesiąt trzy kilogramy. Być może nie jest więc takie istotne, ile ważymy, ale to, jak się czujemy we własnej skórze? Postanowiłam poruszyć ten temat z kobietami w rozmiarze XXL. Pisarkami, piosenkarkami, aktorkami czy modelkami. Wiele mi odmówiło, jednak znalazły się takie, które potrafiły powiedzieć o sobie: „Tak, jestem gruba”. To właśnie one, odważnie, inteligentnie, dojrzale spróbowały odpowiedzieć na pytania zawarte w tej książce: Czy można, nie będąc szczupłą, osiągnąć sukces zawodowy i szczęście, jakim kosztem. Czy kobiety sukcesu w rozmiarze XXL marzą nadal o wciśnięciu się w rozmiar XS? Jak zmieniają się poglądy na życie, samoocena, życiowe wybory, styl życia, obraz siebie gdy chudniemy i tyjemy? Czy i jak można być szczęśliwą w rozmiarze XXL? A może to zależy…

Małgorzata Szcześniak

W książce o swoim sukcesie opowiedziały:

Monika Ambroziak
Stanisława Celińska
Dominika Gwit
Gosia Janek
Elżbieta Jodłowska
Edyta Jungowska
Katarzyna Lengren
Urszula Lola
Katarzyna Miller
Marzena Sztuka
Monika Szwaja
Elżbieta Zapendowska
Dorota Zawadzka


KONKURS - wygraj książkę!

Załóż bezpłatne konto na naszym portalu, zaloguj się i w komentarzu poniżej tej aktualności o konkursie dodaj swoją krótką opowieść o zmaganiach z nadwagą lub otyłością, o swoim podejściu do rozmiaru XXL lub podaj przepis na zdrową dietę na lato. Spośród komentarzy wybierzemy 3 najciekawsze. Zwycięzcy otrzymają książkę Małgorzaty Szcześniak pt. "Sukces w rozmiarze XXL"! 

Konkurs trwa od 19.06.2013 r do 30.06.2013 r. 
Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej mailowo, a także w ostatnim komentarzu pod aktualnością o konkursie 03.07.2013 r.

Sukces w rozmiarze XXL

Małgorzata Szcześniak


Wydawca: Instytut Wydawniczy Latarnik
Objętość: 280
ISBN: 978-83-63841-06-5
Oprawa: miękka
Format: 138 mm x 205 mm
Dystrybutor: Firma Księgarska Olesiejuk Sp. Z o.o. S.K.A.
Data ukazania się:Cena: 34,90 zł
Wersja drukowana

Wydawca: Instytut Wydawniczy Latarnik
Objętość: 280
ISBN: 978-83-63841-07-2
Data ukazania się:
Cena: 24,90 zł
Wersja e-book

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB