vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Pojutrze Początek Astronomicznej Jesieni
Data publikacji: 2012-07-22     
Autor: Dietetyk VivaLaVita.pl Katarzyna Fizia
Ocena: 5

Specjalny dodatek gazety FAKT - dla wszystkich Czytelniczek KOD PROMOCYJNY na dodatkowy MIESIĄC Diety dla MŁODEJ MAMY GRATIS!

Specjalny dodatek gazety FAKT - dla wszystkich Czytelniczek KOD PROMOCYJNY na dodatkowy MIESIĄC Diety dla MŁODEJ MAMY GRATIS!

Serdecznie zapraszamy wszystkie młode mamy do wzięcia udziału w promocji.


Już w piątek 27 lipca 2012 roku w specjalnym dodatku Mama i Dziecko gazety FAKT GWIAZDY 2012 ukaże się unikalny KOD PROMOCYJNY, dzięki któremu każda Czytelniczka otrzyma dodatkowy MIESIĄC NA WYBRANĄ DIETĘ GRATIS!

Kod należy wpisać po zalogowaniu na portalu TUTAJ w polu KOD PROMOCYJNY, a następnie zatwierdzić przyciskiem OPŁAĆ KODEM. Abonament zostanie automatycznie doliczony do konta użytkownika.


W związku z akcją promocyjną na portalu został stworzony specjalny dział Mama i Dziecko tutaj zawierający liczne, ciekawe i cenne pod względem merytorycznym artykuły o tematyce związanej z ciążą, karmieniem, dziećmi, dietą i wiele innych. Na bieżąco dział będzie uzupełniany ciekawostkami, artykułami i nowinkami.

Zapraszamy również na nasze FORUM do działu Mama i Dziecko - pytaj, radź i wymieniaj doświadczenia!


Jeśli chcesz otrzymać miesięczny abonament na wybraną dietę napisz do nas! Na hasło MAMA I DZIECKO 2012 kod promocyjny GRATIS!Serdecznie zapraszamy,
VivaLaVita - ludzie z pasją!

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB