vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Za 4 dni Początek Astronomicznej Jesieni
Data publikacji: 2013-08-27     
Autor: Dietetyk VivaLaVita.pl VivaLaVita.pl Izabela Auszadniczek
Ocena: 5

Nowość na portalu VivaLaVita! – sprawdź koszt swoich zakupów podczas diety!

Nowość na portalu VivaLaVita! – sprawdź koszt swoich zakupów podczas diety!

Podążając za nowymi innowacjami  i dbając o potrzeby naszych użytkowników na portalu VivaLaVita.pl zostały wprowadzone przybliżone ceny produktów, które można kupić w najpopularniejszych sklepach w Polsce. Stosując dietę często można zastanawiać się jaki będzie koszt składników potrzebnych do przygotowania potraw. Teraz można to sprawdzić w bardzo łatwy sposób.

Użytkownicy, którzy wygenerowali indywidualną dietę na portalu lub ci, którzy korzystają z pustego kalendarza bez ułożonego jadłospisu mogą sprawdzić ile kosztują poszczególne produkty niezbędne do przyrządzenia każdego dania. Po kliknięciu w nazwę potrawy, znajdującej się na dietetycznym kalendarzu można zobaczyć jej dokładny skład, podany w miarach kuchennych oraz cenę.

W bazie produktów VivaLaVita można również zapoznać się z kosztem prawie wszystkich produktów spożywczych dostępnych na naszym rynku. Wystarczy znaleźć interesujący nas produkt i obok wartości odżywczej sprawdzić  jego cenę.

Jest to zupełna nowość na portalu i nie można jej znaleźć na innych tego typu stronach związanych z tematyką prawidłowego żywienia.  Koszty produktów zostały ustalone na podstawie cen wprowadzanych w najpopularniejszych sklepach, można, je ze sobą porównywać, ponadto  są na bieżąco aktualizowane. W ten sposób wybierając się po zakupy będziemy mogli przygotować odpowiednią ilość pieniędzy i ułatwić sobie stosowanie diety!

Zespół VivaLaVita Żyj Zdrowo - ludzie z pasją!

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB