vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Pojutrze Początek Astronomicznej Jesieni
Data publikacji: 2015-12-18     
Autor: mgr Izabela Auszadniczek Dietetyk VivaLaVita.pl
Ocena: 5

KONKURS - VivaLaVita i Edipresse - Wygraj książkę z smacznymi przepisami! i o urodzie

KONKURS -  VivaLaVita i Edipresse - Wygraj książkę z smacznymi przepisami! i o urodzie

Edipresse Książki to nowe wydawnictwo w grupie Edipresse Polska. Wystartowało we wrześniu 2015 r. W ofercie znajdą się książki o tematyce poradnikowej, biografie, powieści obyczajowe, kulinaria, a także publikacje podróżnicze i fotograficzne. Autorzy wydawnictwa to poczytni i cenieni pisarze, znane osobistości i popularne gwiazdy: Beata Pawlikowska, Hanna Bakuła, Wojciech Zawioła, dr Krzysztof Gojdź, Jarosław Kazberuk, Jan Kuroń i inni. Ofertę książkową dopełnią produkty art.&pap, w tym kalendarze, puzzle i gry planszowe.

KONKURS - wygraj książki z smacznymi przepisami i o urodzie!

Załóż bezpłatne konto na naszym portalu, zaloguj się i w komentarzu poniżej tej aktualności o konkursie odpowiedz na pytanie:

Jakie jest Twoje ulubione danie Wigilijne i dlaczego?

Spośród komentarzy na naszej stronie i na FB wybierzemy cztery najciekawsze. Zwycięzcy otrzymają jedną z książek z przepisami i książkę o urodzie!

Konkurs trwa od 18.12.2015 r do 27.12.2015 r. 

Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo, a także w ostatnim komentarzu pod aktualnością o konkursie 28.12.2015 r.

Poniżej przedstawiamy opisy książek:

1. Szczęśliwe garnki. Kulinarne przepisy na zimę - Beata Pawlikowska

Nowa autorska seria książek kulinarnych Beaty Pawlikowskiej, która proponuje szybkie, zdrowe i pyszne dania z prostych, naturalnych składników.

„Oto 34 moje ulubione przepisy na zimę. Czerwona kasza quinoa z kalafiorem, ziemniaki z czerwoną fasolą, zupa z brukselki, wzmacniająca kasza jaglana, zimowy barszcz, żółta soczewica z pietruszką i wiele innych. „ Książka została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej Czytelnicy mogą skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych
 

2. Sprytna kuchnia, czyli kulinarna ekonomia – Jan Kuroń

Zastanawiasz się, jak wykorzystać resztki jedzenia ze swojej lodówki? Jak planować zakupy, żeby nie wydawać fortuny? Jak przechowywać żywność? Przed Tobą poradnik, który odpowiada na te i wiele innych pytań. Liczne porady wskażą sposoby na ograniczenie kosztów związanych z żywieniem przy jednoczesnej poprawie jego jakości, a przepisy na różne dania pozwolą zastosować to wszystko w praktyce.

To książka dla każdego - niezależnie od grubości portfela czy biegłości w kuchni. Bo każdy z nas chce być sprytny, jeść lepiej i taniej, a w dodatku nie marnować produktów! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Mali szefowie kuchni - Joseph Seeletso

Mali szefowie kuchni to książka zawierająca ponad 50 przepisów specjalnie przygotowanych i skierowanych do młodych ludzi, którzy odkryli w sobie chęć do gotowania i poznawania trudnej sztuki kulinarnej. Wybrane przepisy mają inspirować, budzić zainteresowanie adeptów sztuki kulinarnej do poszukiwania nowych smaków i tworzenia autorskich przepisów.

 
Książka została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej Czytelnicy mogą skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych.

 
             

4. Zatrzymać czas- Krzysztof Gojdź

}Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej” to książka, która z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy dbają o  urodę oraz zdrowy i młody wygląd. To idealna lektura dla tych, którzy zauważają u siebie pierwsze oznaki upływającego czasu, ale boją się, albo wstydzą, ze swoim problemem zwrócić do specjalisty. Dr Krzysztof Gojdź w przystępny i często zabawny sposób oswaja czytelników z tajemniczym światem medycyny estetycznej. W książce autor zwraca się bezpośrednio do czytającego, dzięki czemu doskonale przełamuje barierę pomiędzy autorem-lekarzem i czytelnikiem-pacjentem. Znikają tematu tabu, a wstydliwe problemy stają się jedynie doświadczanymi przez wszystkich przypadłościami.

 

  
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB