vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Pojutrze Dzień Babci
Data publikacji: 2015-11-25     
Autor: mgr Izabela Auszadniczek Dietetyk VivaLaVita.pl
Ocena: 5

Jak określić swój aktualny stan zdrowia?

Jak określić swój aktualny stan zdrowia?

Bardzo dużo mówi się o wszelakich badaniach diagnostycznych, które mogą pomóc w wykryciu choroby już na wczesnym etapie jej rozwoju , co pozwala na jej skuteczne i szybkie wyleczenie. Często nie zdajemy sobie sprawy, że dolegliwości  na przykład grypo – podobne mogą dawać objawy chorób, o których wcześniej nie słyszeliśmy. Tak, więc warto w gabinecie lekarza lub dietetyka skorzystać z kompletu badań, jakie oferują najbardziej zaawansowane oraz nowoczesne urządzenia diagnostyczne na rynku.

Gorączka, dreszcze, bóle głowy nie muszą być objawami dobrze znanych jednostek chorobowych. Nawet problemy z redukcją lub przyrostem masy ciała mogą wynikać na przykład z zaburzeń gospodarki hormonalnej organizmu. Z tego powodu warto znać swój aktualny stan zdrowia.

Badania morfologiczne krwi należy wykonywać przynajmniej raz w roku, sprawdzając funkcjonowanie poszczególnych organów. Do najważniejszych z nich należą na przykład tarczyca (T3, T4, TSH), wątroba (ALAT, ASPAT, bilirubina), nerki (kreatyniny) i trzustka (glukoza). Poza tymi wskaźnikami warto sprawdzić również poziom cholesterolu w organizmie (LDL i HDL) oraz ciśnienie krwi.

Obok wyżej wymienionych badań można również wykonać komputerowy biorezonans ludzki organizmu poprzez badanie elektrodermalne, vega test,  na przykład za pomocą urządzenia DIACOM. Daje ono możliwość wykrycia w organizmie patologii wywołanych zmianami chorobowymi, skłonności do rozwoju chorób, obciążeń genetycznych i alergii.

W sprzęt wyposażone są najnowocześniejsze gabinety lekarskie, a także dietetyczne. Test przeprowadzony na DIACOM trwa godzinę, analizuje pracę około 400 organów wewnętrznych , wskazując na zmiany chorobowe. Pomaga w wyborze odpowiedniego sposobu leczenia jak i również wprowadzenia właściwych działań profilaktycznych.  Urządzenie wykrywa 96 % zmian patologicznych.

DiACOM posiada szeroki zakres działania:

Posiada przygotowane programy wsparcia z uwzględnieniem: terapii medycznych, preparatów naturalnych, leków homeopatycznych, ziołowych i suplementów diety.

Skutecznie wykrywa pasożyty, ich różne rodzaje i lokalizację. Należy tutaj wymienić przede wszystkim:

- Candidę ( grzybicę )

- Boreliozę

- Chlamydię

- Mykoplazmę

- Toksoplazm

- Miażdżycę

- Cukrzycę

- Stwardnienie tętnic

- Bakterię wirusy i wiele innych

Posiada terapię skutecznie likwidującą określone choroby bakteryjne, wirusowe, pasożytnicze, grzybicze i inne.

Za pomocą DIACOM można wykonać  analizy biochemiczne, błyskawiczną analizę krwi i limfy. Zdiagnozować alergię, astmę, choroby tarczycy, zatok, prostaty, stawów, infekcje itd.

Wyposażenie gabinetu lekarskiego lub dietetycznego w to urządzenie daje szersze pole manewru na specjalisty, jak i również dla pacjenta. Wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski DIACOM jest Evitum. Więcej informacji na jego temat można znaleźć tutaj.

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB