vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Pojutrze Początek Astronomicznej Jesieni
Data publikacji: 2016-05-24     
Autor: mgr Izabela Auszadniczek, Dietetyk VivaLaVita.pl
Ocena: 5

IX Ogólnopolski Zjazd Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci – 16-18.06 2016 r. Bydgoszcz

IX Ogólnopolski Zjazd Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci – 16-18.06 2016 r. Bydgoszcz

W dniach 16-18.06 2016 roku w Bydgoszczy odbędzie się IX Ogólnopolski Zjazd Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci. Tematyka spotkania będzie obejmowała najnowsze trendy w gastroenterologii, hepatologii i żywieniu dzieci.

Uczestnictwo w Zjeździe daje możliwość  zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami nauki, z możliwością wymiany poglądów na nurtujące nas problemy kliniczne w wyżej wymienionych dziedzinach naukowych.

Do głównych tematów poruszonych podczas spotkania będą należeć między innymi: postępowanie w celiakii, ocena sposobu żywienia w praktyce klinicznej, preparaty mlekozastępcze, alergia pokarmowa, nieswoiste zapalenia jelit, wprowadzanie pokarmów do diety dziecka, otyłość, Diety eliminacyjne w zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego, Aktualne zasady leczenia zaparcia stolca u dzieci i młodzieży w świetle wytycznych ESPGHAN i NASPGHAN i wiele innych. Szczegółowy program Zjazdu można znaleźć na stronie głównej organizatora.

Opłaty:
od 150 zł

Miejsce spotkania:
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze
ul. Gdańska 187
85-674 Bydgoszcz

Serdecznie zapraszamy!

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB