vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Jutro Światowy Dzień KOTA
Data publikacji: 2016-05-31     
Autor: mgr Izabela Auszadniczek, Dietetyk VivaLaVita.pl
Ocena: 5

III Ogólnopolska Parada Seniorów i Pikniku Pokoleń „Dojrzali! Wspaniali!“ – 25.06.2016 r. Warszawa

III Ogólnopolska Parada Seniorów i Pikniku Pokoleń „Dojrzali! Wspaniali!“ – 25.06.2016 r. Warszawa

Fundacja ZACZYN i partnerzy zapraszają 25 czerwca 2016 roku na trzecią edycję Ogólnopolskiej Parady Seniorów i Pikniku Pokoleń w Warszawie. Tegoroczne hasło wydarzenia to „Dojrzali! Wspaniali!”. Impreza wystartuje na Placu Konstytucji a następnie przeniesie się na Piknik Pokoleń na terenie CSW Zamek Ujazdowski.

Seniorzy potrafią doskonale inspirować innych, nie tylko swoją aktywnością fizyczną i dbaniem o siebie, ale także miłym spędzaniem czasu w doborowym towarzystwie. Akcja ma symboliczne znaczenie, chce pokazać potencjał osób w wieku dojrzałym i powiedzieć „nie” stereotypom, które dotyczą seniorów. Seniorzy są również aktywnym pokoleniem, z bagażem cennych doświadczeń, którymi mogą dzielić się z osobami młodymi.

Podczas wydarzenia odbędą się liczne atrakcje. Zaplanowany jest między innymi trening z Ewą Chodakowską, która zaprezentuje ćwiczenia dla każdej grupy wiekowej. Poza tym odbędą się warsztaty kulinarne, jogi, taneczne, rehabilitacji, ciekawe dyskusje i wiele innych.

To tylko jedna z imprez zaplanowana dla seniorów, która odbędzie się w czerwcu. Warto brać udział w tego typu wydarzeniach, ponieważ można nie tylko miło spędzić czas, ale również zgłębić wiele informacji na temat zdrowia, żywienia czy aktywności fizycznej. A aktywny człowiek cieszy się dobrym zdrowiem.

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB