vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Pojutrze Początek Astronomicznej Jesieni
Data publikacji: 2011-12-12     
Autor: Dietetyk VivaLaVita.pl Katarzyna Fizia
Ocena: 5

Dzień 1 - Akcja Święta na zielono z VivaLaVita Żyj Zdrowo!

Dzień 1 - Akcja Święta na zielono z VivaLaVita Żyj Zdrowo!

Z uwagi na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia rozpoczynamy dziś 12.12.2011 r. akcję Święta na zielono z VivaLaVita! czyli dietetyczne wegetariańskie święta dla każdego, która potrwa do 24.12.2011 r. Na czym polega dieta wegetariańska i zdrowe odżywianie? Dietetyczne święta i przepisy? Tak to możliwe! Informacje na ten temat znajdziecie codziennie na naszym facebooku oraz stronie portalu. Zapraszamy do uczestnictwa w akcji!

Dietetyczne przepisy na Święta

Niech Twoje Święta odbędą się w tym roku pod hasłem "Zdrowe Dietetyczne Aromatyczne"! Codziennie na stronie portalu vivalavita.pl oraz naszym facebooku zamieszczone zostaną pyszne i proste w przygotowaniu przepisy na dietetyczne potrawy świąteczne.

*Stwórz swoją własną świąteczną książeczkę kucharską -12 przepisów na dietetyczne potrawy świąteczne z VivaLaVita! drukując codziennie zamieszczane przepisy i porady w ramach świątecznej akcji na portalu. Polecamy!

Rada na dziś!

Codziennie wartościowe porady jak przygotować zdrowe i dietetyczne potrawy nie tylko świąteczne.


Słowniczek wegetariański

Co to jest dieta wegetariańska, jaką ma historię, jakie są jej odmiany, dlaczego jest zdrowa? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w naszym Wegetariańskim słowniczku.

*Stwórz swój własny Wegetariański słowniczek drukując codziennie zamieszczane hasła w ramach świątecznej akcji na portalu. Polecamy!

Zapraszamy do uczestnictwa w akcji Święta na zielono z VivaLaVita Żyj Zdrowo!

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB