vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Pojutrze Międzynarodowy Dzień bez Kupowania
Data publikacji: 2011-12-24     
Autor: Dietetyk VivaLaVita.pl Katarzyna Fizia
Ocena:

Dzień 13 - Podsumowanie Akcji Święta na zielono z VivaLaVita Żyj Zdrowo!

Dzień 13 - Podsumowanie Akcji Święta na zielono z VivaLaVita Żyj Zdrowo!

Przez ostatnie 12 dni mieliście możliwość uczestniczyć z nami w przygotowaniach do Świąt na Zielono. Naszym celem było przybliżenie Wam tematyki Wegetarianizmu oraz jak zdrowo  dietetycznie spędzić okres świąteczny.  Codziennie na naszym portalu publikowaliśmy nowy smakowity przepis na danie, które możecie wykorzystać podczas Wigilii. Przepisy, które zaproponowaliśmy można także wykorzystać w każdym innym momencie nowego roku -  wszystko zależy od Waszej pomysłowości.

Twórzcie już dziś z Nami własne Zielone Książki Kucharskie. Więcej zielonych przepisów możecie znaleźć  w zakładce przepisy.

Święta na Zielono z VivaLaVita! to dopiero początek naszych pomysłów na przybliżenie Wam tajników wegetarianizmu. Pragniemy zapoznawać Was z różnymi rodzajami diet, nie zamykamy się w schematach. Dlatego czekamy także na pomysły od Was i współtworzenie naszego odnowionego portalu.

Również nasz Osobisty Dietetyk daje możliwość tworzenia diety wegetariańskiej oraz jej odmian. Staramy się odpowiadać na Wasze potrzeby, dlatego ciągle pracujemy nad nowymi możliwościami.

Wszystkim tym, którzy przyłączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zapraszamy do kolejnych!

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Zespół VivaLaVita Żyj Zdrowo

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB