vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Pojutrze Początek Astronomicznej Jesieni
Data publikacji: 2013-01-08     
Autor: Dietetyk VivaLaVita.pl Katarzyna Fizia
Ocena: 5

Dołączyliśmy do partnerów WegeStudio.pl - wegetariański sklep! Zapraszamy.

Dołączyliśmy do partnerów WegeStudio.pl - wegetariański sklep! Zapraszamy.

Od kilku pracowitych lat założycielom internetowego sklepu WegeStudio.pl udaje się propagować wegetarianizm, umożliwiając wielu osobom lepiej zrozumieć jego słuszność i szczytne cele. Zbudowali w tym celu prężnie działający portal Wegetarianie.pl z bogatym zbiorem artykułów i bieżących informacji, praktycznych porad, pysznych przepisów kulinarnych, a także z kwitnącym życiem forum. Swoimi działaniami wspierają wiele inicjatyw promujących zarówno zdrowy styl życia i odżywiania, jak i szacunek do zwierząt. Patronują wielu publikacjom, wydawnictwom książkowym, konkursom, koncertom i prelekcjom.

"Sklep jest odpowiedzią na wiele zapytań odnośnie oferty dotyczącej koszulek oraz książek z wegetariańskim przesłaniem. Dlatego w naszym Wege Studio opracowaliśmy kilka autorskich wzorów promujących wegetarianizm i prawa zwierząt w jasny, niebanalny i nienachalny sposób. Sukcesywnie będą pojawiać się nowe nadruki. Prezentujemy także największą ofertę książkową o wegetariańskiej tematyce."-mówi założyciel sklepu Wege Studio - "Pragniemy kontynuować sprawdzoną otwartą formułę, praktykowaną na portalu Wegetarianie.pl, w myśl której również Wy, nasi drodzy użytkownicy, będziecie mogli mieć wpływ na prezentowane wzory i kształt asortymentu w sklepie. Wszelkie twórcze uwagi i propozycje są dla nas bardzo cenne.".

Od początku roku w sklepie Wege Studio można także zakupić naszą Dietę VEGE stworzoną specjalnie z myślą o osobach stosujących dietę wegetariańską lub wegańską. Więcej o Diecie VEGE znajdziesz tutaj.Sprawdź już dziś.
Serdecznie polecamy!

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB