vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Pojutrze Początek Astronomicznej Jesieni
Data publikacji: 2013-01-06     
Autor: Katarzyna Fizia Dietetyk VivaLaVita.pl VivaLaVita.pl
Ocena: 5

Dołączyliśmy do partnerów VegeMapa.pl - mapa vegerestauracji i barów! Zapraszamy.

Dołączyliśmy do partnerów VegeMapa.pl - mapa vegerestauracji i barów! Zapraszamy.

VegeMapa.pl to projekt stworzony przez wegan i wegetarian, pasjonatów zdrowego jedzenia i stylu życia. Twórcy VegeMapy podróżując po Polsce chcieli mieć łatwy dostęp do informacji o lokalach, w których mogliby się stołować – "...postanowiliśmy stworzyć specjalnie do tego przeznaczone narzędzie, a tym samym zaspokoić nasze własne ale i wielu wegan, wegetarian, a także rosnącej grupy witarian w Polsce potrzeby." - mówią autorzy strony VegeMapa.pl.

Podczas prac nad mapą odkryli, że lokali serwujących dania bezmięsne, w tym wegańskie i witariańskie, jest w Polsce coraz więcej i stale ich przybywa. Dzięki VegeMapie będzie można stale monitorować pojawiające się nowe vegerestauracje i bary.

VegeMapa.pl tworzona jest na bieżąco, zarówno przez pomysłodawców jak i przez społeczność wokół niej skupioną – dzięki wygodnemu formularzowi każdy może zgłosić miejsce do zaznaczenia na mapie. Mapa rozwijać się będzie zatem z Waszą pomocą – zapraszamy wszystkich do zgłaszania miejsc, szczególnie zachęcamy do tego samych restauratorów. Umieszczenie miejsc na mapie jest całkowicie bezpłatne.

Jeśli zajdzie potrzeba zjedzenia posiłku na mieście z pewnością zdrową alternatywą tradycyjnych dań lub fast foodów będą vegerestauracje i vegebary. Mapa przyda się także lekarzom i dietetykom przyjmujących wegańskich i wegetariańskich pacjentów!

Dla wszystkich odwiedzających stronę VegeMapa.pl przygotowaliśmy niespodziankę!

Szukajcie w nowych aktualnościach na stronie www.vegemapa.pl KODU na
BEZPŁATNY abonament - Dieta VEGE gratis!


Sprawdź już dziś, czy vegerestauracje i vegebary są dostępne w Twoim mieście.
Serdecznie polecamy!

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB