vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Za 7 dni Światowy Dzień Walki z Otyłością
Data publikacji: 2015-03-25     
Autor: mgr Izabela Auszadniczek, Dietetyk VivaLaVita.pl
Ocena: 5

Dieta Wiosenna - schudnij z VivaLaVita!

Dieta Wiosenna - schudnij z VivaLaVita!

Wiosna to najlepszy czas na rozpoczęcie zdrowego stylu życia i oczyszczanie organizmu po zimie. Jeżeli jesteście gotowi na rozpoczęcie programu odnowy wystarczy, że rozpoczniecie program wiosenny! Dieta WIOSENNA jest bogata w nowalijki oraz inne produkty sezonowe. Nie zapominamy o najzdrowszych darach jakie dostajemy od natury! Nie zapominajcie, jak ważne jest nasze zdrowie. Musimy zadbać o dostarczenie odpowiednich produktów bogatych w substancje odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

Dieta WIOSENNA jest stworzona dla osób, które poszukują nie tylko programu odchudzania, ale również zdrowej codziennej diety. Program wiosenny oparty jest głównie na świeżych warzywach i owocach, łatwo dostępnych obecnie na rynku. Po zimie organizm budzi się do życia, dlatego potrzebuje większej ilości bogatych w witaminy i składniki mineralne produktów.

Dieta WIOSENNA to bomba witaminowa, której każdy z nas potrzebuje po zimie!

Osoby stosujące Dietę WIOSENNĄ już w pierwszym okresie jej trwania odczują poprawę samopoczucia, wyglądu skóry, włosów i paznokci oraz zdrowe przyspieszenie metabolizmu.

Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu i nauczyć się zdrowo oraz rozsądnie odżywiać to już dziś rozpocznij program Diety WIOSENNEJ! 

Przechodząc kolejno przez wszystkie zakładki uzupełnij niezbędne dane. Pamiętaj, aby wszystkie odpowiedzi były prawdziwe i jak najbardziej dokładne, by program mógł przygotować dla Ciebie najlepszą dietę. 

* Wszystkie pytania oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. 

Myśląc o Twoich potrzebach, dajemy Ci jeden miesiąc gratis, na wypróbowanie naszej diety. 

Czym jest bezpłatny miesiąc? 

Już dziś możesz wypróbować wszystkie funkcje portalu VivaLaVita – Żyj zdrowo! Po zakończeniu okresu testowego to Ty zdecydujesz, czy nadal chcesz prowadzić z nami dietę. W tym czasie nie zostaną Ci naliczone żadne koszty! Po zakończeniu bezpłatnego miesiąca diety, sam zdecydujesz czy chcesz wykupić abonament i na jak długo. O rozpoczęciu jak i zakończeniu testowego miesiąca poinformujemy cię drogą e-mailową. Portal bez Twojej wiedzy, nie nalicza żadnych kosztów. Sam decydujesz o wszystkim!

Kiedy rozpoczyna się bezpłatny gratisowy miesiąc? 

Po wypełnieniu ankiety i wygenerowaniu przez program indywidualnego planu żywieniowego, dostosowanego do Twoich potrzeb.

Do uzupełniania ankiety można przejść klikając TUTAJ

 

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB