vivalavita - żyj zdrowo

<< wstecz

Osobisty dietetyk

Pojutrze Początek Astronomicznej Jesieni
Data publikacji: 2012-01-31     
Autor: Dietetyk VivaLaVita.pl Katarzyna Fizia
Ocena: 5

Część 10 - Podsumowanie akcji 30 Dni Zdrowia z VivaLaVita!

Część 10 - Podsumowanie akcji 30 Dni Zdrowia z VivaLaVita!

Właśnie zakończyła się nasza 30 dniowa akcja  Żyj Zdrowo z VivaLaVita. Przez 30 dni w ramach akcji odchudzało się z nami ponad 100 osób to dało nam miliony spalony kalorii i zgubienie kilkuset zbędnych kilogramów!

Nasz akcja miała na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz połączenia przyjemnego z pożytecznym. Mieliście szansę przekonać się, że odchudzanie nie musi być pasmem wyrzeczeń, ale przyjemnością.

Każda z części zawierała program z ćwiczeniami Domowa Siłownia, które można było wykonać samemu w domu przy zastosowaniu przedmiotów codziennego użytku, indywidualną dietę Osobistego Dietetyka oraz ciekawostki związane z tematyką odchudzania Dietetyczne FAKTY i MITY.Wszystko to znajdziecie na naszym portalu w zakładce AKCJE oraz już niebawem w formie e-booka do ściągnięcia ZA DARMO!


Dla Wszystkich tych, którzy nie zdążyli się przyłączyć do naszej akcji, przypominamy, że w każdej chwili można powtórzyć ten miesięczny program i zacząć już od dziś I Część. Każda pora jest dobrym momentem na rozpoczęcie diety oraz ćwiczeń fizycznych. Zwłaszcza w okresie zimowym powinniśmy uważać na to w jaki sposób się odżywiamy.

Nasza akcja była pierwszą tegoroczną propozycją jak rozpocząć program odchudzania w łatwy i przyjemny sposób. W tym roku szykujemy dla Was jeszcze kilkanaście takich akcji, do których będziecie mogli się przyłączyć.


W lutym zaplanowaliśmy atrakcyjną akcję powiązaną z Walentynkami tj. Zdrowy Afrodyzjak na Walentynki.

Ujawnimy Wam wszystkie sekrety związane z jedzeniem i tym jak może wpłynąć na wasze doznania nie tylko smakowe! Przygotowaliśmy dla Was także ciekawe potrawy, w sam raz do na romantyczną kolację. A wszystko to będzie oczywiście bardzo zdrowe i smaczne.


W myśl głównej zasady naszego portalu, jedzenie z pasją ma być nie tylko zdrowe ale i przyjemne!


Serdecznie polecamy!

VivaLaVita - ludzie z pasją!

<< wstecz
Pełna wersja vivalavita.pl | Informacje

Copyright © VivaLaVita
Login:
Hasło:
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się FB